iXflash Lightning - USB-C, 128 GB
Numer katalogowy: IX-128-C
288,00 zł netto
 
Przejdź do sklepu
 

Zwiększ pamięć i funkcjonalność Twojego iPhona i iPada!

Zdjęcia / Filmy
Uchwyć jeszcze więcej wspomnień i zachowaj je na całe życie dzięki iXflash, który umożliwia robienie zdjęć i filmów bez korzystania z pamięci wewnętrznej urządzenia. W łatwy sposób zwiększ pamięć iPhona, iPada i iPoda.

Kopia zapasowa
iXflash oferuje tworzenie szybkich kopii zapasowych zdjęć i filmów jednym kliknięciem. Pozwala to w prosty sposób zwolnić miejsce na iPhonie lub iPadzie, a także przenieść ich zawartość na inne urządzenia lub komputer.

Większa pamięć
iXflash zapewni Ci większą pamięć, pozwoli na robienie zdjęć, nagrywanie filmów, oglądanie ich w jakości HD, słuchanie muzyki w doskonałym brzmieniu a to wszystko bez konieczności połączenia się z komputerem czy Internetem.

Właściwości

1. Duża pojemność
Pojemności 32 GB, 64 GB, 128 GB i 256 GB gwarantują, że już nigdy nie powinno zabraknąć miejsca w naszym urządzeniu.

2. Certyfikat Apple MFI
Urządzenia iXflash zostały zaprojektowane w ten sposób, aby spełniały rygorystyczne wymagania Apple.

3. Łatwy transfer między urządzeniami Apple
Za pomocą łącza USB 3.1 iXflash może szybko i łatwo przenosić zawartość między iPhonami czy iPadami umożliwiając bezpieczne i szybkie udostępnianie zdjęć lub filmów rodzinie i znajomym.

4. Bezpośrednie przesyłanie danych
Dysk umożliwia robienie zdjęć i filmów, które są przesyłane bezpośrednio do pamięci wewnętrznej iXflash bez konieczności korzystania z pamięci iPhone, iPad czy iPod.

5. Ochrona plików
iXflash obsługuje funkcję Apple Touch ID, aby zabezpieczyć Twoje pliki, blokując dostęp poprzez identyfikacje odcisków palców.

6. Oszczędność baterii
iXflash oszczędza baterię, przechodząc w tryb niskiego zużycia podczas tworzenia kopii zapasowych, nie zakłócając podstawowej funkcjonalności urządzenia.

Funkcje

Aparat / Kamera
Rób zdjęcia i filmy bez korzystania z pamięci urządzenia. Przechowuj swoje nagrane pliki bezpośrednio w pamięci iXflash bez korzystania z pamięci wewnętrznej swojego iPhona i iPada.

Biblioteka przenośna
Przeglądaj zdjęcia z funkcja Live Photo, oglądaj filmy w rozdzielczości 4K, słuchaj muzyki, przeglądaj dokumenty PDF, Word, Excel i wiele innych, udostępniaj treści w mediach społecznościach.

Szybki transfer
iXflash oferuje miejsce, do którego możesz uzyskać łatwy dostęp za pomocą połączenia USB. Podłącz dysk iXflash do portu USB 3.1. swojego komputera i możesz już przesyłać pliki w mgnieniu oka.

Ulubione pliki
Z iXflash masz możliwość szybkiego i łatwego przeglądania swoich ulubionych plików, bez konieczności przeszukiwania pozostałych treści.

Zwalnianie pamięci
Zwolnij miejsce na swoim iPhonie i iPadzie. iXflash umożliwia łatwe przenoszenie wszystkich lub wybranych plików na dysk i przesłanie ich na komputer.

Kopia zapasowa
Z iXflash utworzysz kopie zapasową za pomocą jednego przycisku.

cropped-slider-003